Nízkotatranská MTB Tour – časovka do vrchu 2016 (výsledky, foto, video)

Úplná fotogaléria

 

Výsledky Nízkotatranskej Tour – časovka do vrchu, Liptovská Lúžna, 02.04.2016

Výsledková listina – absolútne poradie
Por. ŠČ Meno Priezvisko Rok nar. Klub/obec Čas – štart Čas – cieľ ČAS Kat.
1 5 Kevin Bystričan 2000 ŠG TJ Slávia Trenčín 12:05:00 12:23:39 0:18:39 juniori
2 34 Adrián Patay 2002 CK Spartak Tlmače 12:34:00 12:53:15 0:19:15 juniori
3 22 Jozef Martiška 1981 Černová 12:22:00 12:41:48 0:19:48 muži
4 32 Peter Šichta 1966 KPHC Turčianske Teplice 12:32:00 12:51:53 0:19:53 muži
5 21 Pavol Mintal 1981 Teplička nad Váhom 12:21:00 12:40:54 0:19:54 muži
6 6 Milan Jánošík 1961 Liptovská Lúžna 12:06:00 12:26:39 0:20:39 veteráni
7 16 Roman Puclík 1973 malino skialp team 12:16:00 12:36:50 0:20:50 muži
8 18 Braňo Kovalčík 1975 Černová 12:18:00 12:39:13 0:21:13 muži
9 12 Matej Haviar 1990 Zdravie v pohybe Lučatín 12:12:00 12:33:22 0:21:22 muži
10 15 Marek Bystričan 1976 ŠKC Liptovská Lúžna 12:15:00 12:36:25 0:21:25 muži
11 42 Miroslav Hulej 1963 KNAC Ružomberok 12:42:00 13:03:46 0:21:46 veteráni
12 35 Andrej Švec 1985 Liptovská Osada 12:35:00 12:57:07 0:22:07 muži
13 17 Dominik Pavlíček 1995 malino skialp team 12:17:00 12:39:23 0:22:23 muži
14 33 Martina Šichtová 1978 KPHC Turčianske Teplice 12:33:00 12:55:28 0:22:28 ženy
15 4 Miroslav Palička 1983 Sp. Nová Ves 12:04:00 12:26:49 0:22:49 muži
16 37 Pavol Murín 1984 C.K. Malachov 12:37:00 13:00:03 0:23:03 muži
17 25 Marián Bucha 1965 LIKVIDAS!!! 12:25:00 12:48:14 0:23:14 veteráni
18 30 Peter Veselovský 1983 ŠKC Liptovská Lúžna 12:30:00 12:53:24 0:23:24 muži
19 41 Martin Šramo 1990 Ružomberok 12:41:00 13:04:25 0:23:25 muži
20 27 Lukáš Lazík 1991 Ružomberok 12:27:00 12:50:32 0:23:32 muži
21 24 Jozef Takáč 1982 LIKVIDAS!!! 12:24:00 12:47:55 0:23:55 muži
22 8 Tomáš Čanaky 1990 ŠKC Liptovská Lúžna 12:08:00 12:31:58 0:23:58 muži
23 43 Ladislav Kandera 1960 KNAC Ružomberok 12:43:00 13:07:06 0:24:06 veteráni
24 7 Jakub Veselovský 1990 ŠKC Liptovská Lúžna 12:07:00 12:31:11 0:24:11 muži
25 9 Peter Pastucha 1957 Ružomberok 12:09:00 12:34:09 0:25:09 veteráni
26 29 Tomáš Bílik 1977 Banská Bystrica 12:29:00 12:54:46 0:25:46 muži
27 39 Vladimír Palúch 1957 Donovaly 12:39:00 13:05:30 0:26:30 veteráni
28 36 Roman Ličko 1971 C.K. Malachov 12:36:00 13:02:55 0:26:55 muži
29 31 Patrick Tréger 1971 Banská Bystrica 12:31:00 12:58:05 0:27:05 muži
30 40 Michal Šichta 2008 KPHC Turčianske Teplice 12:40:00 13:09:05 0:29:05 žiaci
31 14 Andrej Kratka 1995 Ružomberok 12:14:00 12:43:49 0:29:49 muži
32 11 Ján Niedoba 1956 CK Energia SVIT 12:11:00 12:40:59 0:29:59 veteráni
33 20 Jana Sýkorová 1984 Fit sport training 12:20:00 12:50:01 0:30:01 ženy
34 2 Adam Hudec 2007 Velo sprint team 12:02:00 12:33:18 0:31:18 žiaci
35 13 Katarína Kristofčáková 1982 MXM – team 12:13:00 12:44:57 0:31:57 ženy
36 10 Sandra Bystričanová 2005 ŠKC Liptovská Lúžna 12:10:00 12:42:16 0:32:16 žiačky
37 19 Rastislav Ekkert 1964 Tisovec 12:19:00 12:53:11 0:34:11 veteráni
38 38 Lumír Pelikán 1960 Liptovský Mikuláš 12:38:00 13:12:22 0:34:22 veteráni
39 3 František Lacko 2003 ŠKC Liptovská Lúžna 12:03:00 12:39:10 0:36:10 žiaci
40 23 Marek Šárfy 2002 Dolný Kubín 12:23:00 13:01:28 0:38:28 juniori
41 26 Marek Koval 1985 Ružomberok 12:26:00 13:06:48 0:40:48 muži
42 28 Marek Staš 2006 cyklokrúžok L. Lúžna 12:28:00 13:10:41 0:42:41 žiaci
43 1 Mário Chlepko 2006 cyklokrúžok L. Lúžna 12:01:00 12:52:57 0:51:57 žiaci
Výsledková listina – veteráni
Por. ŠČ Meno Priezvisko Rok nar. Klub/obec Čas – štart Čas – cieľ ČAS Kat.
1 6 Milan Jánošík 1961 Liptovská Lúžna 12:06:00 12:26:39 0:20:39 veteráni
2 42 Miroslav Hulej 1963 KNAC Ružomberok 12:42:00 13:03:46 0:21:46 veteráni
3 25 Marián Bucha 1965 LIKVIDAS!!! 12:25:00 12:48:14 0:23:14 veteráni
4 43 Ladislav Kandera 1960 KNAC Ružomberok 12:43:00 13:07:06 0:24:06 veteráni
5 9 Peter Pastucha 1957 Ružomberok 12:09:00 12:34:09 0:25:09 veteráni
6 39 Vladimír Palúch 1957 Donovaly 12:39:00 13:05:30 0:26:30 veteráni
7 11 Ján Niedoba 1956 CK Energia SVIT 12:11:00 12:40:59 0:29:59 veteráni
8 19 Rastislav Ekkert 1964 Tisovec 12:19:00 12:53:11 0:34:11 veteráni
9 38 Lumír Pelikán 1960 Liptovský Mikuláš 12:38:00 13:12:22 0:34:22 veteráni
Výsledková listina – muži
Por. ŠČ Meno Priezvisko Rok nar. Klub/obec Čas – štart Čas – cieľ ČAS Kat.
1 22 Jozef Martiška 1981 Černová 12:22:00 12:41:48 0:19:48 muži
2 32 Peter Šichta 1966 KPHC Turčianske Teplice 12:32:00 12:51:53 0:19:53 muži
3 21 Pavol Mintal 1981 Teplička nad Váhom 12:21:00 12:40:54 0:19:54 muži
4 16 Roman Puclík 1973 malino skialp team 12:16:00 12:36:50 0:20:50 muži
5 18 Braňo Kovalčík 1975 Černová 12:18:00 12:39:13 0:21:13 muži
6 12 Matej Haviar 1990 Zdravie v pohybe Lučatín 12:12:00 12:33:22 0:21:22 muži
7 15 Marek Bystričan 1976 ŠKC Liptovská Lúžna 12:15:00 12:36:25 0:21:25 muži
8 35 Andrej Švec 1985 Liptovská Osada 12:35:00 12:57:07 0:22:07 muži
9 17 Dominik Pavlíček 1995 malino skialp team 12:17:00 12:39:23 0:22:23 muži
10 4 Miroslav Palička 1983 Sp. Nová Ves 12:04:00 12:26:49 0:22:49 muži
11 37 Pavol Murín 1984 C.K. Malachov 12:37:00 13:00:03 0:23:03 muži
12 30 Peter Veselovský 1983 ŠKC Liptovská Lúžna 12:30:00 12:53:24 0:23:24 muži
13 41 Martin Šramo 1990 Ružomberok 12:41:00 13:04:25 0:23:25 muži
14 27 Lukáš Lazík 1991 Ružomberok 12:27:00 12:50:32 0:23:32 muži
15 24 Jozef Takáč 1982 LIKVIDAS!!! 12:24:00 12:47:55 0:23:55 muži
16 8 Tomáš Čanaky 1990 ŠKC Liptovská Lúžna 12:08:00 12:31:58 0:23:58 muži
17 7 Jakub Veselovský 1990 ŠKC Liptovská Lúžna 12:07:00 12:31:11 0:24:11 muži
18 29 Tomáš Bílik 1977 Banská Bystrica 12:29:00 12:54:46 0:25:46 muži
19 36 Roman Ličko 1971 C.K. Malachov 12:36:00 13:02:55 0:26:55 muži
20 31 Patrick Tréger 1971 Banská Bystrica 12:31:00 12:58:05 0:27:05 muži
21 14 Andrej Kratka 1995 Ružomberok 12:14:00 12:43:49 0:29:49 muži
22 26 Marek Koval 1985 Ružomberok 12:26:00 13:06:48 0:40:48 muži
Výsledková listina – ženy
Por. ŠČ Meno Priezvisko Rok nar. Klub/obec Čas – štart Čas – cieľ ČAS Kat.
1 33 Martina Šichtová 1978 KPHC Turčianske Teplice 12:33:00 12:55:28 0:22:28 ženy
2 20 Jana Sýkorová 1984 Fit sport training 12:20:00 12:50:01 0:30:01 ženy
3 13 Katarína Kristofčáková 1982 MXM – team 12:13:00 12:44:57 0:31:57 ženy
Výsledková listina – juniori
Por. ŠČ Meno Priezvisko Rok nar. Klub/obec Čas – štart Čas – cieľ ČAS Kat.
1 5 Kevin Bystričan 2000 ŠG TJ Slávia Trenčín 12:05:00 12:23:39 0:18:39 juniori
2 34 Adrián Patay 2002 CK Spartak Tlmače 12:34:00 12:53:15 0:19:15 juniori
3 23 Marek Šárfy 2002 Dolný Kubín 12:23:00 13:01:28 0:38:28 juniori
Výsledková listina – žiaci
Por. ŠČ Meno Priezvisko Rok nar. Klub/obec Čas – štart Čas – cieľ ČAS Kat.
1 40 Michal Šichta 2008 KPHC Turčianske Teplice 12:40:00 13:09:05 0:29:05 žiaci
2 2 Adam Hudec 2007 Velo sprint team 12:02:00 12:33:18 0:31:18 žiaci
3 3 František Lacko 2003 ŠKC Liptovská Lúžna 12:03:00 12:39:10 0:36:10 žiaci
4 28 Marek Staš 2006 cyklokrúžok L. Lúžna 12:28:00 13:10:41 0:42:41 žiaci
5 1 Mário Chlepko 2006 cyklokrúžok L. Lúžna 12:01:00 12:52:57 0:51:57 žiaci
Výsledková listina – žiačky
Por. ŠČ Meno Priezvisko Rok nar. Klub/obec Čas – štart Čas – cieľ ČAS Kat.
1 10 Sandra Bystričanová 2005 ŠKC Liptovská Lúžna 12:10:00 12:42:16 0:32:16 žiačky

Výsledky Nízkotatranskej Tour – export