3. kolo UCI C2 SP v cyklokrose-Terchová 2017

V nedeľu 15.10.2017 sa uskutočnilo 3.kolo SP v cyklokrose v Terchovej.
Napriek takmer ideálnemu slnečnému počasiu pretekári znova ochutnali ako chutí blato. Trať bola zrána navlhnutá a po rozjazdení to už bol klasický cyklokros.
Do Terchovej sa vybrala asi naša zatiaľ najpočetnejšia skupina. Ku Marekovi Bystričanovi, Kevinovi Bystričanovi, Sandre Bystričanovej a Adamovi Hudecovi sa premiérovo pripojili Denis a Nikolas Poliakovci. Pretekári sa samozrejme nevyhli pádom avšak znova vstali a bojovne tlačili bicykle do strmín.
Hlavne pre Denisa a Nikolasa to bol krst ako sa patrí. Hoci to boli ich prvé preteky v SP, vôbec sa nestratili a vydržali bojovať dokonca. Vo výsledkoch svietil Nikolas na 19.,Denis na 20., Adam na 13.,Sandra na 8., Marek na 1. a Kevin na 7.mieste. Dnes mal našťastie aj druhý bicykel, ktorý aj využil v depe hneď v 2. kole.
Konkurencia je z kola na kolo neúprosnejšia, preto pred všetkými klobúk dolu. Dnes odjazdili super.